İspanya - LaLiga
23:00Cadiz 23:00Granada Fransa - Ligue 1
23:00Lille OSC 23:00Racing Club de Lens Belçika - Pro Lig
22:45KAA Gent 22:45Standart Liege Rusya - Premier Lig
19:30FK Dinamo Moscow 19:30FK Rostov Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi
21:00Simba SC 21:00Al Ahly SC (Egy) İspanya - LaLiga 2
22:30Burgos 22:30Espanyol Barcelona Fransa - Lig 1, Bayanlar
23:00Paris FC 23:00Montpellier HSC İtalya - Serie A, Kadınlar
20:30Inter Milano 20:30AS Roma Belçika - U21 Pro Ligi
22:00Jeugd St. Truidense VV 22:00RFC Liege Portekiz - Campeonato de Portugal
18:00CDC Montalegre 18:00AD Limianos Portekiz - U19 Şampiyonası
14:00Sporting Clube Farense 14:00Vitoria Guimaraes Portekiz - U23 Şampiyonası
13:30Leixoes SC 13:30Academico Viseu U23 İskoçya - Şampiyona
22:45Ayr United FC 22:45Airdrieonians FC ABD - USL Lig 1
02:30Charlotte Indepedence 02:30Spokane Velocity FC Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
15:00Hertha BSC II 15:00Lokomotiv Leipzig Almanya Amatör - Bremen-Liga
15:00BTS Neustadt 15:00ESC Geestemunde Angola - Girabola
17:00CD Lunda Sul 17:00FC Bravos do Maquis Arjantin - Primera Nacional
21:00Guillermo Brown 21:00CA Talleres de Remedios Arjantin - Torneo Federal A
03:30AC San Martin de Mendoza 03:30CA Juventud Unida Universitario San Luis Avustralya - A-League, Kadınlar
09:00Adelaide United FC 0 : 8Newcastle Jets Avustralya - A-Ligi
11:45Adelaide United FK 0 : 0Western United FC Avustralya - NSW NPL 1
11:30Sydney FC Youth 11:30St George City FA Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
11:30Box Hill United 11:30Preston Lions Avusturya - Bundesliga
21:30FK Austria Wien 21:30FC Blau-Weiß Linz Bolivya - Profesyonel Lig
03:00Blooming 03:00Club Aurora Brezilya - Amapaense
02:00Sao Paulo FC AP 02:00Trem AP Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
22:00Ferroviaria SP 22:00Cruzeiro EC MG Brezilya - Mineiro
02:30Athletic Club Sjdr MG 3 : 0Pouso Alegre MG Brezilya - Paraense
02:00Tuna Laso PA 02:00Clube DO Remo PA Brezilya - Paulista Serie A1
03:35SE Palmeiras SP 1 : 0Gremio Novorizontino SP Çekya - U19 1.Grup
12:00FC Slovan Liberec U19 12:00FC Fastav Zlin U19 Çin - Çin Süper Ligi
14:35Shenzhen Peng City 14:35Cangzhou Mighty Lions Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
10:00Shaanxi Chang An Athletic FC 10:00Chongqing Yongchuan Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
17:00HB Koege 17:00Koldingq Ekvador - LigaPro Primera A
03:00LDU Quito 5 : 0Imbabura Ekvador - Serie B
00:30Chacaritas FC :Manta FC El Salvador - Segunda Division
00:00CD Inca 2 : 3CD Racing Junior de Armenia Estonya - Premium Liiga
15:30Kuressaare 15:30JK Tallinna Kalev Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:45CD Guastatoya 0 : 0Deportivo Coatepeque Gürcistan - Erovnuli Liga 2
18:00FC Lokomotivi Tbilisi 18:00SFC Shturmi Sartichala İngiltere Amator - Northern Premier League
18:00Ashton United FC 18:00Whitby Town İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11
19:00CE Felanitx 19:00CE Santanyi İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
14:00Club Deportiva Minera 14:00Ucam Murcia II İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16
14:00Casalarreina CF 14:00CD Alfaro İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7
14:00CDF Tres Cantos 14:00AD Parla İsveç - 2. Lig, Norrland
17:00Team TG FF 17:00IFK Luleaa Japonya - J.Ligi
13:00Tokyo Verdy 13:00Kyoto Sanga FC Kosova - Birinci Lig
17:00KF Dinamo Ferizaj 17:00FC Suhareka Kuveyt - Premier Lig
21:30Al-Fehaheel 21:30Qadsia SC Kuzey İrlanda - JJB Sports İrlanda Kupası
22:45Glentoran FC 22:45Linfield FC Letonya - Virsliga
17:00FK Jelgava 17:00FK Metta / LU Litvanya - A Lyga
20:00FK Banga Gargzdai 20:00FC Dziugas Telsiai Lübnan - Premiyer Lig
15:15Al Tadamon Sour 15:15Tripoli AC Macaristan - NB I
22:00Puskas Akademia FC Felcsut 22:00Fehervar FC Szekesfehervar Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
06:00CF Monterrey 06:00Club Tijuana de Caliente Meksika - Liga Premier Serie A
19:00CF Correcaminos Uat II 19:00Saltillo FC Meksika - Liga Premier Serie B
21:00Deportivo Dongu FC 21:00Caja Oblatos Cfd Özbekistan - Pro Liga
13:30Olimpik Mobiuz U19 13:30PFK Mashal Mubarek Peru - Liga 1
04:00Alianza Lima 3 : 0Los Chankas CYC Peru - Liga Femenina
18:30Universidad San Antonio Abad 18:30Deportivo Municipal Polonya - CLJ
14:00Cracovia Krakow 14:00Arka Gdynia Polonya - III Liga, Grup 4
17:30KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 17:30Sokol Sieniawa Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00Amagaju 16:00Marines FC Gisenyi Şili - Segunda Division
01:00Arturo Fernandez Vial 4 : 0CD Trasandino de Los Andes Slovakya - Superliga
19:30MFK Ruzomberok 19:30FC DAC 1904 Dunajska Streda Ürdün - Jordan Ligi
22:30AL Salt 22:30Sahab SC Uruguay - Kupa Uruguay
02:30CA River Plate (Uru) 02:30Defensor Sporting