Zonguldak Haber ve Şehir Portalı

Zonguldakta toplantı yeri ve gösteri yürüyüş güzergahları belirlendi

Zonguldakta toplantı yeri ve gösteri yürüyüş güzergahları belirlendi
02 Mart 2018 - 17:40 'de eklendi ve 2163 kez görüntülendi.

Zonguldak Valiliği tarafınca 2018 yılı süresince Zonguldak’ta yapılacak olan Açık Hava Toplantısı ve Şov Yürüyüşleri ile poster. pankart ve duyuru asılacak bölgeler belli oldu.

Zonguldak Valiliği tarafınca meydana getirilen açıklamada, 2911 sayılı Toplantı ve Şov Yürüyüşleri Kanunu’nun 6’ıncı maddesine ilişkin yönetmelik kapsamında 2018 yılı için belirlenen toplantı ve gosteri yürüyüş yer ve güzergahlar şöyleki belirlendi:

“İlimizde faaliyette bulunan siyasal partiler, sendikalar ve Belediye Başkanlığı yetkililerden alınan görüşler neticesinde: Miting Alanı Madenci Anıtı, toplanma alanı İstasyon Caddesi, Şov Yürüyüş Güzergahı İstasyon Caddesi-Fevkani Köprüsü Üstü-On İki Kattan oluşan İş Merkezi Köşesi-Madenci Anıtı, dağılma Alanı Gazipaşa Caddesi-Bülent Ecevit Caddesi-On İki Kattan oluşan İş Merkezi. Aynı gün birden fazla toplantı ve gosteri yürüyüşü düzenlenmek istenmesi halinde alternatif olarak; Miting Alanı Lavuar Alanı, Toplanma Alanı Karakum Mevkii, Şov Yürüyüş Güzergâhı Şoförler Odası Önü-Ulusal Egemenlik Cd.-Tır Parkı Kavşağı- Lavuar Alanı ve Dağılma alanı Ulusal Egemenlik Caddesi olarak belirlenmiştir. İlimiz merkezinde yapılacak açık hava mitinglerinde yukarıda belirtilen Miting Alanı, Toplanma Alanı, Yürüyüş Güzergahı, Dağılma Alanları ile poster, pankart ve ilanların belirtilen billboard, raketboard ve panolara asılması hususu Halkımıza duyurulur.”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER