Zonguldak Haber ve Şehir Portalı

Yasemin öğretmenin çağrısına kulak verdiler

ZONGULDAK KENT KONSEYİ EĞİTİM VE ÇOCUK ÇALIŞMA GRUBUYLA BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇALIŞMA SONUCU MARDİN DARGEÇİT İLÇESİ ALTINOLUK KÖYÜ İLKOKULUNDA GÖREV YAPAN DEVREKLİ ÖĞRETMEN YASEMİN KILIÇ’IN ÇAĞRISI ÜZERİNE YENİ OLUŞTURACAKLARI KİTAPLIK İÇİN TOPLANAN KİTAPLAR DARGEÇİT’E ULAŞTIRILDI.

Yasemin öğretmenin çağrısına kulak verdiler
16 Nisan 2018 - 15:00 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi.

Zonguldak Kent Konseyi Eğitim ve Çocuk Çalışma Grubuyla birlikte gerçekleştirdiği çalışma sonucu Mardin Dargeçit ilçesi Altınoluk köyü ilkokulunda görev yapan Devrekli öğretmen Yasemin Kılıç’ın çağrısı üzerine yeni oluşturacakları kitaplık için toplanan kitaplar Dargeçit’e ulaştırıldı.

Mardin Dargeçit ilçesi Altınoluk köyüne gönderilen kitaplar ilçe Emniyet Amirliği tarafından okula teslim edildi. Yaklaşık 15 koli kitabın ulaştırılmasında destek veren Zonguldak Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı’ya teşekkür eden Kent Konseyi Başkanı Yesari Sezgin, şöyle dedi:

“Kitapların okulumuza ulaştırılması konusunda Dargeçit Emniyet Amirliği ile irtibatımızı sağlayarak yardımcı olan Emniyet Müdürümüz Metin Turanlı’ya ve emeği geçen Eğitim ve Çocuk Çalışma grubumuza teşekkür ediyoruz. Kent Konseyi olarak özellikle ilimiz kırsalındaki köy okullarımıza bu tür yardımlarımız ve onlarla gerçekleştireceğimiz sosyal faaliyetlerimizde devam edecektir.”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER