Zonguldak Haber ve Şehir Portalı

Uyuşturucuyla yakalanan şahıs tutuklandı

OPERASYON SONUCUNDA 40 ADET UYUŞTURUCU HAP, 1 ADET POMPALI TÜFEK, 11 ADET TÜFEK FİŞEĞİ VE 8 ADET TABANCA MERMİSİ İLE UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİNDEN KAZANILDIĞI TAHMİN EDİLEN 4 BİN 250 TL PARA ELE GEÇİRİLMİŞTİ.

Uyuşturucuyla yakalanan şahıs tutuklandı
16 Nisan 2018 - 20:00 'de eklendi ve 72 kez görüntülendi.

Zonguldak’ta “Bahar Temizliği 3” operasyonunda uyuşturucu satışı yaparken yakalanan 2 kişiden 1’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı ve İl Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Savaşım Şube Müdürlüğünce yürütülen soruşturma kapsamında; “Bahar Temizliği 3” operasyonu gerçekleştirilmiş ve B.Y. (52), N.H. (48) uyuşturucu satışı yaptıkları esnada yakalanmış ve uyuşturucu ticaretinden yakalanarak gözaltına alınmıştı. Operasyon sonucunda 40 tane uyuşturucu hap, 1 tane pompalı tüfek, 11 tane tüfek fişeği ve 8 tane tabanca mermisi ile uyuşturucu madde ticaretinden kazanmış olduğu tahmin edilen 4 bin 250 TL para ele geçirilmişti.

Emniyetteki işlemlerinin peşinden sıhhat kontrolünden geçirilen B.Y. ve N.H. sabah saatlerinde adliyeye sevk edilmişti. Cumhuriyet savcısındaki işlemlerinin peşinden nöbetçi mahkemeye sevk edilen B.Y. “uyuşturucu ticareti” yapmak sucundan tutuklanarak cezaevine gönderilirken, N.H. ise adli denetim şartı ile özgür bırakıldı.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER