Zonguldak Haber ve Şehir Portalı

Dünyanın son dönemdeki en önemli konularından biri haline gelen iklim değişikliğinin birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu topraklarındaki etkilerini inceleyen 3 bölümlük “İklim Meselesi” belgeselinin yeni bölümü Zonguldak’ta çekildi.

Bu akşam yayınlanan programda Halit Ergenç Zonguldak’a konuk oldu. Maden ocağına inen Ergenç madenciler ve sonrasında da termik elektrik santraller ile ilgili belgesel çekimi yaptı.

National Geographic Channel’da izleyiciyle buluşacak bu 3 bölümlük özel belgesel seride, yirmi birinci yüzyılın sonlarına doğru Avrupa ve Orta Asya bölgesinde küresel iklim değişikliğinin etkilerine en çok maruz kalacak ülkelerden biri olan Türkiye’nin meseleyle olan yakın ilişkisi ekranlara taşınıyor. İklim Meselesi’nde konu her yönüyle incelenip çözüm önerileri tartışılıyor ve bu sayede izleyicilerde farkındalık yaratmak hedefleniyor.

27 Şubat 2018 - 23:15 'de eklendi ve 1973 kez izlendi.

National Geographic Zonguldak Belgeseli

Dünyanın son dönemdeki en önemli konularından biri haline gelen iklim değişikliğinin birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu topraklarındaki etkilerini inceleyen 3 bölümlük “İklim Meselesi” belgeselinin yeni bölümü Zonguldak’ta çekildi. Bu akşam yayınlanan programda Halit Ergenç Zonguldak’a konuk oldu. Maden ocağına inen Ergenç madenciler ve sonrasında da termik elektrik santraller ile ilgili belgesel çekimi yaptı. National […]

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ