Zonguldak Haber ve Şehir Portalı

Kozlu heyeti Kastamonuda temaslarda bulundu

ZONGULDAK’IN KOZLU İLÇE BELEDİYE BAŞKANI KERİM YILMAZ, AK PARTİ İLÇE BAŞKANI AHMET GÖREN VE KOZLU BELEDİYE TEKNİK BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA BAYKAN İLE İLBANK PROJE YATIRIMLAR MÜDÜRÜ AZİZ KARA VE İLBANK KASTAMONU BÖLGE MÜDÜRÜ SAYIN ENSAR AKTAŞ’I ZİYARET ETTİLER.

Kozlu heyeti Kastamonuda temaslarda bulundu
11 Nisan 2018 - 17:40 'de eklendi ve 753 kez görüntülendi.

Zonguldak’ın Kozlu İlçe Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Gören ve Kozlu Belediye Teknik Başkan Yardımcısı Mustafa Baykan ile İlbank Proje Yatırımlar Müdürü Aziz Kara ve İlbank Kastamonu Bölge Müdürü Sayın Ensar Aktaş’ı ziyaret ettiler.

Heyet Kozlu’da yapılacak olan Değirmenağzı içme suyu projesi ve Esenköy, Değirmenağzı ve Ilksu’da yapılacak paket arıtma sistemi projeleri için görüşme yaptı. Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz yaptığı açıklamada; “İlçe Başkanımız ve Başkan Yardımcımız ile İlçemizde yapılacak olan Değirmenağzı İçme suyu projesi ve Esenköy, Değirmenağzı ve Ilıksu’da yapılacak olan paket arıtma sistemi projeleri için Proje Müdürümüz Ensar Aktaş ve İlbank Kastamonu Bölge Müdürümüz Ensar Aktaş ile toplantı düzenleyerek projelerimiz için destek istedik. Proje Müdürümüz ve Bölge Müdürümüze desteklerinden ve Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim’’ dedi.

Temaslarına devam eden heyet daha sonra ile DSİ 23.Bölge Müdürü Hayrettin Baysal ile Kozlu Köyü’nde yapılması planlanan Su Barajı ve Kozlu Deresi Islah çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada; “İlçemizin içme suyu problemini çözmek Ulutan Barajına bağımlı kalmamak için Kozlu Köy’de yapmayı planladığımız Su Barajı projesi ve Kozlu deresi ıslah çalışmaları için DSİ Bölge Müdürümüz Hayrettin Baysal ile görüş alışverişinde bulunduk. Bölge Müdürümüze desteklerinden ve Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim’’ dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER