Click to listen highlighted text!

Reklamı kapat

Reklamı kapat

İNTERNET ÜZERİNDEN PARA KARŞILIĞI BİRLİKTE OLDULAR. CEZASI KESİLDİ

İnternet sitelerinden tanışarak ve telefonlarla  iletişim kurarak, para karşılığında ilişkiye girdiği anlaşılan 3 kadın ile 2 erkek hakkında idari işlem başlatıldı. Bolu ‘da Meydana gelen olayda , İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, internet ortamında ‘Google’ arama motorundaki bir internet sitesi üzerinden, kendisini çeşitli isimlerle tanıtan bayanların, sitede vermiş oldukları […]

İNTERNET ÜZERİNDEN PARA KARŞILIĞI BİRLİKTE OLDULAR. CEZASI KESİLDİ
16 Mart 2014 - 11:29 'de eklendi.

online_suclar

İnternet sitelerinden tanışarak ve telefonlarla  iletişim kurarak, para karşılığında ilişkiye girdiği anlaşılan 3 kadın ile 2 erkek hakkında idari işlem başlatıldı.
Bolu ‘da Meydana gelen olayda , İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, internet ortamında ‘Google’ arama motorundaki bir internet sitesi üzerinden, kendisini çeşitli isimlerle tanıtan bayanların, sitede vermiş oldukları çeşitli GSM hattı numaraları ile iletişim kurduğu erkeklerle para karşılığında cinsel birliktelik yaşadıklarına dair bilgiler elde etti. Takip sonucu S.S., A.K. ve C.K. adlı kadınların, günübirlik kısa süreliğine ücret karşılığında kiraladıkları ve kira ücretini de peşin ödedikleri E.E.Ç. ve M.Ç. adlı şüphelilere ait 2 ayrı adresteki 1+1 evler de, 1 aydan bu yana T.K., D.A.C. ve diğer kimlikleri tespit edilemeyen erkek şahıslarla, para karşılığında cinsel ilişkiye girmek suretiyle fuhuş yaptıkları tespit edildi. Operasyon sonucu, “Fuhuşa Yer ve İmkan Sağlayan” şüpheliler ile fuhuş yapan bayanlar ve para karşılığı cinsel ilişkiye giren erkekler hakkında adli ve idari işlem başlatıldı.
S.S., A.K. ve C.K. adlı kadınlar ve bu kadınlarla para karşılığı cinsel ilişkiye girdikleri tespit edilen T.K. ve D.A.C. adlı şahıslara, 1593 Sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu’nun 282. Maddesi’ne istinaden, kişi başı 379 TL ile bin 520 TL arasında idari para cezası uygulandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Click to listen highlighted text!