Zonguldak Haber ve Şehir Portalı

Engel Tanımayan Misafirler yeteneklerini BEÜde sergiledi

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER (İİBF) SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN “ENGELLİLER HAFTASI” KAPSAMINDA DÜZENLENEN ETKİNLİKTE, ÖZEL MİSAFİRLER “ZONGULDAK” TEMALI RESİMLERİNİ BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE TANITTILAR.

Engel Tanımayan Misafirler yeteneklerini BEÜde sergiledi
17 Mayıs 2018 - 17:00 'de eklendi ve 54 kez görüntülendi.

Bülent Ecevit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler (İİBF) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri tarafından “Engelliler Haftası” kapsamında düzenlenen etkinlikte, özel misafirler “Zonguldak” temalı resimlerini Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencilerine tanıttılar.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında BEÜ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Kayhan Kafalı koordinesinde, Zonguldak’ta hizmet veren Terapi Özel Eğitim merkezi ve Gökkuşağı Rehabilitasyon Merkezinde eğitim alan öğrencilerinin hazırladığı, Zonguldak ve sahip olduğu güzelliklerin resmedildiği resim sergisi ve yarışması ödül töreni, BEÜ Tahir Karauğuz konferans salonunda düzenlendi. “Resminle Gel, Ödülünle Dön”

sloganlı sergi ve resim yarışması törenine öğrencilerin aileleri, öğretmenleri akademik, idari personel ve üniversite öğrencileri katıldı.

İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Özcan Sezer’in açılış konuşmasıyla başlayan, BEÜ’lü öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik, sergiye destek veren özel öğrencilere kendi adlarına düzenlenmiş madalyaların takdimi ve çeşitli hediyelerin verilmesi ile sona erdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER