Zonguldak Haber ve Şehir Portalı

Bölgede en yüksek krediyi Kdz. Ereğli TSO veriyor

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİ TİCARET VE SANAYİ ODASI (TSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERTAN YALÇIN, BÖLGEDE EN YÜKSEK HACİMLİ KREDİYİ KENDİLERİNİN VERDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Bölgede en yüksek krediyi Kdz. Ereğli TSO veriyor
09 Nisan 2018 - 15:00 'de eklendi ve 712 kez görüntülendi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Tecim ve Endüstri Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın, bölgede en yüksek hacimli krediyi kendilerinin verdiğini söylemiş oldu.

Kdz. Ereğli Tecim ve Endüstri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ortaklaşa iş ile tüm Türkiye’de kullandırılmaya başlanan ‘Nefes Kredisi’ ile ilgili yeni bir detay açıklayarak “bölgede işlem hacmi en yüksek odayız” dedi. Nefes Kredisi ile ilgili bankalarla görüşüldüğünü ve protokollerin imzalanarak kullandırılmaya başlandığına dikkat çeken Başkan Yalçın şu ifadelere yer verdi; “Bilinmiş olduğu benzer biçimde Nefes Kredisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kredi Güvence Fonu ve bankalar içinde meydana getirilen bir antak kalma ile verilen bir kredidir ve TOBB’a bağlı oda ve borsalara üye olan KOBİ’lere verilmektedir. KOBİ’ler aylık 0,99 faiz, 6 ay geri ödemesiz 18 ay vade ile 200 bin liraya kadar kredi kullanabilecekler. Kıymetli üyelerimiz ve tüm kamuoyu bilsin ki; bu kredilerin oluşmasına Ereğli Tecim ve Endüstri Odası olarak hem kredinin oluşmasında katkı verdik hem de oda olarak finansal destek sağladık. Şu demek oluyor ki bu kadar cazip şartlarla ve ilçemizde yüksek hacimli kredinin kullanılmasında oda olarak çaba ve maddi destek verdik. Zonguldak il ve ilçelerinde bu hacim yoktur. Öteki odalarda kullanım hacmi simgesel düzeydedir. Bilinsin ki; Bölgede işlem hacmi en yüksek odayız. İhtiyacı olan üyelerimizin kullanımına açık olan kredinin için odamızdan ilgili belge ve bilgilerin alınabileceğini hatırlatıyor ve alın teri dökenlere yine teşekkür ediyoruz. Kdz. Ereğli Tecim ve Endüstri Odası Yönetimi olarak, üyelerimizin gereksinimlerini biliyor ve sorunların çözümü, şartların daha iyi olması için var gücümüze çalışıyoruz.”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER